Artı Haberleşme

 

Hızlı, verimli ve etkin iletişim; başarıyı güçlendiren ve profesyonel yaşantınızı kolaylaştıran bir anahtardır. Motorola ve Kirisun telsizleri ise bunun için gerekli olan bir çözümdür. Telsiz haberleşmesi ile bir butona basarak personeliniz ile anında temas kurmanız sağlanmakta ve  çalışmalarınızı verimli kılmaktadır. Bunun ötesinde , belli bir mesafeden ekibinizi kontrol altında tutarak organizasyonunuzun daima yüksek seviyede bir etkinlikle çalışmasını sağlamaktadır.İşiniz nerede olursa olsun, telsiz size acil çözümler sunar, ihtiyaç  duyduğunuz bilgilere kolaylıkla ulaşmanızı sağlar. Tek bir tuşa dokunarak, sağlanan kişisel iletişim ve kitle iletişimi sayesinde iş verimliliğinizi ve dolayısıyla başarınızı artırmak mümkündür. Sadece gerekli olan şey tek bir tuşa dokunmaktır. Motorola ve Kirisun telsizleri müşteri taleplerini göz önünde bulundurarak dikkatlice tasarlanmıştır.  Özel Profesyonel ihtiyaçlar, özelleştirilmiş çözümlerle alternatif olarak sunulmuştur. İster sadece temel fonksiyonlara sahip pratik bir telsiz, ister gelişmiş özelliklere sahip geniş kapasiteli bir telsiz seçin, yüksek performanslı Motorola telsizler her türlü seçeneği sizler için düşünmüştür.

HİZMET VERİLEN SEKTÖRLER

Turizm Firmaları (Acenteler), Turistik Oteller ve Tatil Köyleri , Hazır Beton Firmaları , Kurye ve Kargo Firmaları

Gümrük Komisyoncu Firmalarlı, Likit Petrol Gaz Dağıtıcıları , İnşaat Firmaları , Hastaneler, Belediyeler, Özel Okul ve Üniversiteler, Fabrikalar,  Güvenlik Firmaları, Alışveriş Merkezleri Eğlence Merkezleri, Fuar Binaları-Organizasyon Şirketleri , Bankalar, Yazılı ve Görsel Yayın Kuruluşları, Kentsel Yerleşim Alanları, Yüksek Katli Binalar, Liman İsletmeleri

ASLINDA FİRMALARIN CEP TELEFONLARI İLE YAŞADIĞI SORUNLAR AYNI;

Gezici personellere cep telefonu ile ulaşırken ay sonunda gelen kabarık telefon faturaları
Personelde bulunan cep telefonları için gelen telefon faturalarından şirket ile ilgili olan kısımları ayıklama
Personelin kendi aralarında cep telefonu ile konuşması ve firma yetkilisinin bunları takip edememesi
Personel ile görüşme sonrasında tekrar arama gerektiğinde yine faturaya yeni bedellerin eklenmesi
Her seferinde cep telefonu tuşlarını çevirme derdi
Değişen cep telefonu tarifeleri ve operatör değişimleri
Araç içerisinde cep telefonu ile konuşurken gelen cezalar
Çok kısa mesafedeyken bile cep telefonu ile haberleşme zorunluluğu ve faturaya yine bedel eklenmesi
Cep telefonu faturalarında ödediğiniz vergi ve harçlar
ARTI HABERLEŞME LTD.ŞTİ. unvanlı şirketimiz Motorola Türkiye Distribütörü AİR A.Ş. ve NEVADA LTD.ŞTİ nin Ege Bölgesi yetkili tek Çözüm Ortağıdır.

Firmamız Türkiye de Motorola ve Kirisun ailesi içerisinde en geniş alt yapısı ile diğer bölgelerde olduğu gibi İzmir ve civarında da müşteri potansiyeline cevap verebilmektedir. İzmir de bulunan Röle istasyonlarımızla izmir içi ve çevresinde iletişim sağlanabilmektedir.

Firmamızın BTK  onaylı ve yeterli donanımlara sahip laboratuarı ve siz değerli müşterilerimizin telsiz arızalarına ve programlama hizmetlerine geciktirilmeden müdahale edebilmesi için konusunda uzman elemanlarla çalışmaktadır. Laboratuarımız uygun hizmet bedelleri ve stoğunda bulundurduğu yedek malzeme çeşitleri ve adetleriyle istediğiniz ürünün gecikmeden teslimatını gerçekleştirmektedir.

Ayrıca firmamız telsiz kullanma izni ve Bilgi Teknoloji Kurumu yazışmalarında müşterilerine ücretsiz danışmanlık hizmeti vermektedir.       

Müşteri hizmetleri servisi herhangi bir sorununuzda yanınızda olmakta ve sorununuzun çözümü için ilgili departman ile köprü vazifesi görerek çözümü en kısa sürede sağlamaktadır.

Firmamız Çözüm Ortağı olma sıfatıyla müşterilerimize daima orijinal malzeme desteğini sürdürmektedir.

Siz değerli müşterilerimize kaliteli, hesaplı, güvenli, hızlı ve güler yüzlü hizmet vermeyi sizlerinde desteğiyle sürdüreceğiz.

Motorola telsizleri alım ve satışlarınızda , telsiz kiralamalarınızda, tamir, programlama  ve bakımlarında, Bilgi Teknolojileri Kurumu yazışmalarınızda ve sorularınızda, yedek malzeme ihtiyaçlarınızda, sistemler hakkında bilgilendirilmede sürekli yanınızdayız.